FANDOM


X-Factor 24
Spectrum of Fame
X-Factor-logo
Redatelj Simon Cowell
TV domaćin WTV WTV
Mjesto Wonderland Wonderland
Pobjednik ALB Elhaida Dani
Sustav glasovanja
Semifinal: 100% Jury, Lifeline: Televoting
Final:
100% Televoting'
Broj natjecatelja 32
X-Factor
◄23    Wiki Eurovision Heart (Infobox)    25►

X-Factor 24 je dvadeset četvrta sezona wonderlandskog X-Factora. Sudjelovale su 32 zemlje diljem Europe. Titulu najboljeg odnijela je Albanka Elhaida Dani dok je drugo mjesto osvojio Belgijac Loic Nottet. Natjecatelji su podijeljeni u četiri kategorije: dečki, djevojke, iznad 28 i grupe. Dečke je pripremala Rita Ora, djevojke Cheryl, iznad 28 Simon Cowell a grupe Mel B. Show je vodio Dermot O'Leary. Od 19. sezone, u prva tri kruga natjecatelji će pjevati dvije pjesme. Nakon otpjevanog prvog kruga, pola kandidata će se direktno plasirati u idući krug, onaj s najmanje glasova će biti izbačen, a ostali će morati u drugi krug, u kojem dva natjecatelja idu u tzv. final showdown, u kojem će žiri jednog kandidata poslati kući a jednog spasiti. Od četvrtog do osmog eliminacijskog kruga, samo će dva kandidata ići u final showdown. U polufinalu omjer glasova bio je 50:50. U finalu je isključivo publika birala pobjednika.


Auditions Edit

# Country Artist Song Cowell Cheryl Mel B Rita Point Result
Boys
01 DEN Denmark Sam Gray Invincible
4
Advanced
02 HUN Hungary Richard Nagy Summertime Sadness
4
Advanced
03 BLG Belgium Loic Nottet Chandelier
4
Advanced
04 ITA Italy Lorenzo Fragola Impossible
4
Advanced
05 NOR Norway Atle Pettersen Crazy Crazy Nights
4
Out
06 CYP Cyprus Giannis Karagiannis One Thing
4
Out
07 IRE Ireland Keith Hanley Listen
4
Advanced
08 UKR Ukraine Dmitry Babak Halleujah
4
Advanced
Girls
01 ALB Albania Elhaida Dani I Will Always Love You
4
Advanced
02 SLO Slovenia Nina Pušlar Tik Tak Tok
4
Out
03 GEO Georgia Nina Sublatti Warrior
4
Out
04 AUS Australia Jessica Mauboy Because
4
Advanced
05 SWI Switzerland Melanie Rene Chandelier
4
Advanced
06 KOS Kosovo Kristina Leka Read All About It
4
Advanced
07 CRO Croatia Bruna Oberan Natural Woman
4
Advanced
08 MLT Malta Christabelle Rush
4
Advanced
Over-28s
01 SPA Spain Edurne Pretty Boy
4
Advanced
02 UK United Kingdom Bo Bruce Save Me
4
Advanced
03 SRB Serbia Ana Kokić Try
4
Advanced
04 MNT Montenegro Knez One
4
Out
05 FRA France Lisa Angell N'oubliez pas
4
Advanced
06 SWE Sweden Jessica Andersson I Did It For Love
4
Advanced
07 NED Netherlands Trijntje Oosterhius Walk Along
4
Advanced
08 AUT Austria Thomas David Sit On Top
4
Out
Groups
01 CZE Czech Republic Ricco & Claudia Hallelujah
4
Advanced
02 POL Poland The Chance Shoop Shoop Song
4
Advanced
03 MLD Moldova Glam Girls You Believed In Me
4
Advanced
04 USA United States Alex & Sierra Say My Name
4
Advanced
05 ISR Israel Fusion Sweet Dreams
4
Advanced
06 BLR Belarus Uzari & Maimuna Time
4
Out
07 SMA San Marino The Peppermints Breaking My Heart X X
2
Out
08 GER Germany Nica & Joe Euphoria
4
Advanced

Judges House Edit

Boys Edit

  • Mentor: Rita Ora
  • Assistant: Iggy Azalea
  • Location: Casablanca, Morocco
  • Group Performance: "Rather Be" by Clean Bandit
  • Solo Performance: "Something I Need" by Ben Haenow
  • Notes: (S) Singing, (P) Performance, (A) Arrangement
Candidate Group Performance Solo Performance Score Result
S P A S P A
BLG Loic Nottet
10
9
10
10
10
10
59
Advanced
IRE Keith Hanley
9
10
10
10
10
10
59
Advanced
DEN Sam Gray
9
10
10
10
10
10
59
Advanced
UKR Dmitry Babak
9
9
10
9
10
10
57
Out
ITA Lorenzo Fragola
10
10
10
9
10
10
59
Advanced
HUN Richard Nagy
9
10
10
9
10
10
58
Out

Girls Edit

  • Mentor: Cheryl
  • Assistant: will.i.am
  • Location: Rome, Italy
  • Group Performance: "I Don't Care" by Cheryl
  • Solo Performance: "Only Love..." by Paloma Faith
  • Notes: (S) Singing, (P) Performance, (A) Arrangement
Candidate Group Performance Solo Performance Score Result
S P A S P A
AUS Jessica Mauboy
10
10
10
10
10
10
60
Advanced
KOS Kristina Leka
9
9
10
9
10
10
57
Out
ALB Elhaida Dani
10
9
10
10
10
10
59
Advanced
MLT Christabelle
9
10
10
8
10
10
57
Out
SWI Melanie Rene
10
9
10
10
10
10
59
Advanced
CRO Bruna Oberan
10
10
10
10
10
10
60
Advanced

Over-28s Edit

  • Mentor: Simon Cowell
  • Assistant: Sharon Osbourne
  • Location: Miami, United States
  • Group Performance: "Nobody To Love" by Sigma
  • Solo Performance: "Stay With Me" by Sam Smith
  • Notes: (S) Singing, (P) Performance, (A) Arrangement
Candidate Group Performance Solo Performance Score Result
S P A S P A
NED Trijntije Oosterhuis
10
10
10
10
10
10
60
Advanced
FRA Lisa Angell
9
8
10
10
10
10
57
Out
SPA Edurne
10
10
10
9
10
10
59
Out
SWE Jessica Andersson
10
10
10
10
10
10
60
Advanced
SRB Ana Kokić
10
10
10
10
10
10
60
Advanced
UK Bo Bruce
10
10
10
10
10
10
60
Advanced

Groups Edit

  • Mentor: Mel B
  • Assistant: Geri Halliwell
  • Location: London, United Kingdom
  • Group Performance: "Sledgehammer" by Fifth Harmony
  • Solo Performance: "Story of My Life" by One Direction
  • Notes: (S) Singing, (P) Performance, (A) Arrangement
Candidate Group Performance Solo Performance Score Result
S P A S P A
ISR Fusion
9
9
10
10
10
10
58
Advanced
GER Nica & Joe
10
9
10
10
10
10
59
Advanced
CZE Ricco & Claudia
10
9
10
10
10
10
59
Advanced
USA Alex & Sierra
10
10
10
10
10
10
60
Advanced
MLD Glam Girls
8
10
10
8
10
10
56
Out
POL The Chance
8
10
10
8
10
10
56
Out

Categories Edit

Category Acts
Boys (Ora) Keith Hanley Loic Nottet Lorenzo Fragola Sam Gray
Girls (Cheryl) Bruna Oberan Elhaida Dani Jessica Mauboy Melanie Rene
Over-28s (Cowell) Ana Kokić Bo Bruce Jessica Andersson Trijntje Oosterhuis
Groups (Mel B) Alex & Sierra Fusion Nica & Joe Ricco & Claudia

Elimination Round 1 Edit

# Country Artist Song Televoting Mentor Place Result
Round 1
01 SRB Serbia Ana Kokić A Little Party... 44 946 Cowell 1 Safe
02 ALB Albania Elhaida Dani I'm Alive 43 759 Cheryl 2 Safe
03 USA United States Alex & Sierra Toxic 38 317 Mel B 10 Round 2
04 BLG Belgium Loic Nottet Elastic Heart 42 504 Ora 6 Safe
05 UK United Kingdom Bo Bruce Without You 40 788 Cowell 9 Round 2
06 CRO Croatia Bruna Oberan Bang Bang 43 011 Cheryl 4 Round 2
07 ISR Israel Fusion Roar 36 913 Mel B 13 Round 2
08 IRE Ireland Keith Hanley Shackles 33 702 Ora 15 Round 2
09 NED Netherlands Trijntje Oosterh. Close to You 31 456 Cowell 16 Eliminated
10 SWI Switzerland Melanie Rene Time to Shine 42 767 Cheryl 5 Round 2
11 CZE Czech Republic Ricco & Claudia Writing's on the Wall 37 020 Mel B 12 Round 2
12 DEN Denmark Sam Gray One Night Stand 38 245 Ora 11 Round 2
13 SWE Sweden Jessica Andersson Can't Hurt Me Now 40 871 Cowell 8 Round 2
14 AUS Australia Jessica Mauboy Respect 42 362 Cheryl 7 Round 2
15 GER Germany Nica & Joe Someone Like You 43 493 Mel B 3 Safe
16 ITA Italy Lorenzo Fragola One Day... 33 788 Ora 14 Round 2
Round 2 (Express Yourself)
# Country Artist Song Televoting Mentor Place Result
01 DEN Denmark Sam Gray Stay With Me 40 663 Ora 7 Safe
02 ISR Israel Fusion Story Of My Life 40 582 Mel B 8 Safe
03 AUS Australia Jessica Mauboy The Flood 44 276 Cheryl 2 Safe
04 UK United Kingdom Bo Bruce This Is The Life 42 494 Cowell 6 Safe
05 ITA Italy Lorenzo Fragola Caste On The Hill 37 986 Ora 10 Bottom 2
06 CZE Czech Republic Ricco & Claudia Hello 38 010 Mel B 9 Safe
07 CRO Croatia Bruna Oberan Crazy In Love 44 155 Cheryl 3 Safe
08 SWE Sweden Jessica Andersson The Power of Love 43 902 Cowell 4 Safe
09 IRE Ireland Keith Hanley Attention 36 147 Ora 11 Bottom 2
10 USA United States Alex & Sierra Closer 44 818 Mel B 1 Safe
11 SWI Switzerland Melanie Rene Dangerous Woman 43 847 Cheryl 5 Safe
Final showdown
# Country Artist Song Cowell Cheryl Mel B  Ora  Point Result
01 ITA Italy Lorenzo Fragola One Day... X 1 Safe
02 IRE Ireland Keith Hanley Shackles X X 2 Eliminated
  • Rita Ora je odbila glasovati, jer su oba izvođača u njezinom timu.

Elimination Round 2 Edit

# Country Artist Song Televoting Mentor Place Result
Round 1
01 CZE Czech Republic Ricco & Claudia Vivo Per Lei 38 551 Mel B 12 Round 2
02 SWI Switzerland Melanie Rene Wake Me Up 41 174 Cheryl 10 Round 2
03 ITA Italy Lorenzo Fragola Zero Gravity 33 027 Ora 14 Eliminated
04 SWE Sweden Jessica Andersson Sweet Dreams 42 082 Cowell 8 Round 2
05 USA United States Alex & Sierra Say Something 43 690 Mel B 6 Round 2
06 CRO Croatia Bruna Oberan Hurt 40 835 Cheryl 11 Round 2
07 DEN Denmark Sam Gray This Girl 42 105 Ora 7 Safe
08 SRB Serbia Ana Kokić Euphoria 43 744 Cowell 5 Round 2
09 GER Germany Nica & Joe All By Myself 38 462 Mel B 13 Round 2
10 AUS Australia Jessica Mauboy Photograph 45 128 Cheryl 3 Round 2
11 BLG Belgium Loic Nottet Wrecking Ball 41 913 Ora 9 Round 2
12 UK United Kingdom Bo Bruce Read All About It 44 826 Cowell 4 Safe
13 ISR Israel Fusion Some Nights 45 699 Mel B 1 Safe
14 ALB Albania Elhaida Dani Mamma Knows Best 45 654 Cheryl 2 Safe
Round 2 (Mentor's Song For You)
# Country Artist Song Televoting Mentor Place Result
01 AUS Australia Jessica Mauboy Hallelujah 46 271 Cheryl 1 Safe
02 USA United States Alex & Sierra Stay 45 066 Mel B 4 Safe
03 SRB Serbia Ana Kokić Worth It 45 002 Cowell 5 Safe
04 CRO Croatia Bruna Oberan Nobody's Perfect 44 783 Cheryl 6 Safe
05 GER Germany Nica & Joe Clarity 45 305 Mel B 3 Safe
06 BLG Belgium Loic Nottet Swalla 45 964 Ora 2 Safe
07 SWE Sweden Jessica Andersson Unbreak My Heart 43 487 Cowell 8 Bottom 2
08 SWI Switzerland Melanie Rene Into You 43 519 Cheryl 7 Safe
09 CZE Czech Republic Ricco & Claudia When You Believe 41 261 Mel B 9 Bottom 2
Final showdown
# Country Artist Song Cowell Cheryl Mel B  Ora  Point Result
01 SWE Sweden Jessica Andersson Sweet Dreams X 1 Safe
02 CZE Czech Republic Ricco & Claudia Vivo Per Lei X X X 3 Eliminated

Elimination Round 3 Edit

# Country Artist Song Televoting Mentor Place Result
Round 1
01 BLG Belgium Loic Nottet Rhythm Inside 45 808 Ora 3 Safe
02 GER Germany Nica & Joe Somebody That I Used To Know 43 627 Mel B 9 Round 2
03 AUS Australia Jessica Mauboy It Must Have Been Love 45 534 Cheryl 4 Safe
04 SWE Sweden Jessica Andersson Give Me Your Love 45 973 Cowell 1 Safe
05 ISR Israel Fusion Mirrors 45 842 Mel B 2 Safe
06 SWI Switzerland Melanie Rene On avait reve 41 683 Cheryl 12 Eliminated
07 UK United Kingdom Bo Bruce Love The Way You Lie 44 538 Cowell 6 Round 2
08 CRO Croatia Bruna Oberan Chain of Fools 43 980 Cheryl 8 Round 2
09 DEN Denmark Sam Gray Brighter Day 43 512 Ora 10 Round 2
10 USA United States Alex & Sierra Gravity 43 479 Mel B 11 Round 2
11 ALB Albania Elhaida Dani Suus 44 451 Cheryl 7 Round 2
12 SRB Serbia Ana Kokić Ring the Alarm 44 724 Cowell 5 Round 2
Round 2 (Eurovision 2017)
# Country Artist Song Televoting Mentor Place Result
01 UK United Kingdom Bo Bruce City Lights 44 125 Cowell 6 Bottom 2
02 USA United States Alex & Sierra Lights and Shadows 46 358 Mel B 2 Safe
03 CRO Croatia Bruna Oberan Where I Am 44 106 Cheryl 7 Bottom 2
04 GER Germany Nica & Joe My Friend 46 784 Mel B 1 Safe
05 SRB Serbia Ana Kokić Fly With Me 45 907 Cowell 3 Safe
06 DEN Denmark Sam Gray Beautiful Mess 44 645 Ora 4 Safe
07 ALB Albania Elhaida Dani World 44 591 Cheryl 5 Safe
Final showdown
# Country Artist Song Cowell Cheryl Mel B  Ora  Point Result
01 UK United Kingdom Bo Bruce Love The Way You Lie X X 2 Safe
02 CRO Croatia Bruna Oberan Chain of Fools X X 2 Eliminated
  • Pošto je došlo do izjednačenja, pravila kažu da ispada onaj izvođač koji je skupio manje glasova publike; u ovom slučaju, to je Bruna.

Elimination Round 4 Edit

# Country Artist Song Televoting Mentor Place Result
01 ALB Albania Elhaida Dani Adagio 43 763 Cheryl 9 Bottom 2
02 SWE Sweden Jessica Andersson I Who Have Nothing 42 275 Cowell 10 Bottom 2
03 ISR Israel Fusion Let Her Go 44 591 Mel B 7 Safe
04 DEN Denmark Sam Gray All of My Life 43 828 Ora 8 Safe
05 SRB Serbia Ana Kokić Idemo na sve 45 916 Cowell 4 Safe
06 USA United States Alex & Sierra I Knew You Were Trouble 47 145 Mel B 1 Safe
07 AUS Australia Jessica Mauboy High 45 052 Cheryl 6 Safe
08 UK United Kingdom Bo Bruce Nothing Compares 2 U 45 347 Cowell 5 Safe
09 BLG Belgium Loic Nottet Diamonds 46 602 Ora 3 Safe
10 GER Germany Nica & Joe Build a Palace 46 655 Mel B 2 Safe
Final showdown
# Country Artist Song Cowell Cheryl Mel B  Ora  Point Result
01 ALB Albania Elhaida Dani Adagio X 1 Safe
02 SWE Sweden Jessica Andersson I Who Have Nothing X X X 3 Eliminated

Elimination Round 5 Edit

# Country Artist Song Televoting Mentor Place Result
01 UK United Kingdom Bo Bruce Charlie Brown 46 594 Cowell 5 Safe
02 GER Germany Nica & Joe There You'll Be 45 298 Mel B 9 Bottom 2
03 USA United States Alex & Sierra Little Do You Know 46 479 Mel B 6 Safe
04 BLG Belgium Loic Nottet Million Eyes 47 352 Ora 1 Safe
05 ALB Albania Elhaida Dani I Believe I Can Fly 47 313 Cheryl 2 Safe
06 DEN Denmark Sam Gray Time Machine 45 364 Ora 8 Bottom 2
07 AUS Australia Jessica Mauboy Never Be The Same 47 065 Cheryl 3 Safe
08 SRB Serbia Ana Kokić Je Veux 45 602 Cowell 7 Safe
09 ISR Israel Fusion Party Rock Anthem 46 885 Mel B 4 Safe
Final showdown
# Country Artist Song Cowell Cheryl Mel B  Ora  Point Result
01 GER Germany Nica & Joe There You'll Be X X 2 Safe
02 DEN Denmark Sam Gray Time Machine X X 2 Eliminated
  • Pošto je došlo do izjednačenja, pravila kažu da ispada onaj izvođač koji je skupio manje glasova publike; u ovom slučaju, to je Sam.

Elimination Round 6 Edit

# Country Artist Song Televoting Mentor Place Result
01 ISR Israel Fusion Sweet Dreams 46 674 Mel B 4 Safe
02 ALB Albania Elhaida Dani Quedate Conmigo 47 906 Cheryl 1 Safe
03 UK United Kingdom Bo Bruce Alive 46 241 Cowell 7 Bottom 2
04 USA United States Alex & Sierra Blurred Lines 47 617 Mel B 2 Safe
05 AUS Australia Jessica Mauboy Who's Loving You 47 229 Cheryl 3 Safe
06 BLG Belgium Loic Nottet Radioactive 46 625 Ora 5 Safe
07 GER Germany Nica & Joe The Prayer 44 820 Mel B 8 Bottom 2
08 SRB Serbia Ana Kokić Damelo 46 317 Cowell 6 Safe
Final showdown
# Country Artist Song Cowell Cheryl Mel B  Ora  Point Result
01 UK United Kingdom Bo Bruce Alive X 1 Safe
02 GER Germany Nica & Joe The Prayer X X X 3 Eliminated

Elimination Round 7 Edit

# Country Artist Song Televoting Mentor Place Result
01 USA United States Alex & Sierra Stronger 47 754 Mel B 2 Safe
02 BLG Belgium Loic Nottet Counting Stars 46 473 Ora 5 Bottom 2
03 SRB Serbia Ana Kokić Sober 46 409 Cowell 6 Bottom 2
04 AUS Australia Jessica Mauboy You Raise Me Up 47 616 Cheryl 3 Safe
05 ISR Israel Fusion Say Something 46 502 Mel B 4 Safe
06 UK United Kingdom Bo Bruce Running Up... 45 934 Cowell 7 Eliminated
07 ALB Albania Elhaida Dani Listen 48 294 Cheryl 1 Safe
Final showdown
# Country Artist Song Cowell Cheryl Mel B  Ora  Point Result
01 BLG Belgium Loic Nottet Elastic Heart X 1 Safe
02 SRB Serbia Ana Kokić Euphoria X X X 3 Eliminated

Quarterfinal Edit

# Artist Song R1 R2 R3 R4 Place Result
01 AUS Jessica Mauboy Because 66% 31% 24% 23% 2 Safe
02 ISR Fusion Sweet Dreams 34% 25% 19% 7% 5 Bottom 2
03 BLG Loic Nottet Chandelier 44% 30% 29% 1 Safe
04 ALB Elhaida Dani I Will Always Love You 27% 22% 3 Safe
05 USA Alex & Sierra Say My Name 19% 4 Bottom 2
Final showdown
# Artist Song Cowell Cheryl Mel B Ora Point Result
01 ISR Fusion Some Nights X X X 3 Eliminated
02 USA Alex & Sierra Toxic 0 Safe
  • Mel B je odbila glasovati, jer su oba izvođača u njezinom timu.

Semifinal Edit

# Artist Song SC CT MB RO Pts Result
01 BLG Loic Nottet Heroes 4 4 8 12 28 Safe
02 USA Alex & Sierra Calm After the Storm 12 12 24 Lifeline
03 ALB Elhaida Dani A Million Voices 12 8 20 Lifeline
04 AUS Jessica Mauboy Children of the Universe 8 8 4 4 24 Safe
Lifeline voting (120'')
# Artist Song Televote Result
01 AUS Alex & Sierra I Knew You Were Trouble 3 496 Eliminated
02 ALB Elhaida Dani I'm Alive 5 763 Safe
  • SC (Simon Cowell), CT (Cheryl), MB (Mel B), RO (Rita Ora)

Final Edit

# Artist Song 1
(X-Factor Singles)
Song 2
(Duet with the Mentor)
Televoting Place Result
01 AUS Jessica Mauboy What If The Promise 63 641 3 Eliminated
02 BLG Loic Nottet The Climb Your Song 68 352 2 Safe
03 ALB Elhaida Dani Skyscraper Fight For This Love 69 876 1 Safe

Grand Final Edit

# Artist Song 1
(Jury's choice)
Song 2
(Winning Single)
Televoting Place Result
01 ALB Elhaida Dani I Believe I Can Fly I'm Alive 72 584 1 Winner
02 BLG Loic Nottet Million Eyes Rhythm Inside 72 017 2 Runner-up

Results Edit

 
Candidates Elimination Rounds Final Rounds
1 2 3 4 5 6 7 QF SF Final
R1 R2 R1 R2 R1 R2 R1 R2
Elhaida
Saved
2nd
N/A
Saved
2nd
N/A
Saved
7th
Saved
5th
Bottom
9th
Saved
2nd
Saved
1st
Saved
1st
Saved
3rd
Lifeline
4th
Saved
1st
Winner
1st
Loic
Saved
6th
N/A
Saved
9th
Saved
2nd
Saved
3rd
N/A
Saved
3rd
Saved
1st
Saved
5th
Bottom
5th
Saved
1st
Saved
1st
Saved
2nd
Silver
2nd
Jessica
Mauboy
Saved
7th
Saved
2nd
Saved
3rd
Saved
1st
Saved
4th
N/A
Saved
6th
Saved
3rd
Saved
3rd
Saved
3rd
Saved
2nd
Saved
2nd
Bronze
3rd
Alex &
Sierra
Saved
10th
Saved
1st
Saved
6th
Saved
4th
Saved
11th
Saved
2nd
Saved
1st
Saved
6th
Saved
2nd
Saved
2nd
Bottom
4th
Failed
3rd
Fusion
Saved
13th
Saved
8th
Saved
1st
N/A
Saved
2nd
N/A
Saved
7th
Saved
4th
Saved
4th
Saved
4th
Failed
5th
Ana
Saved
1st
N/A
Saved
5th
Saved
5th
Saved
5th
Saved
3rd
Saved
4th
Saved
7th
Saved
6th
Failed
6th
Bo
Saved
9th
Saved
6th
Saved
4th
N/A
Saved
6th
Bottom
6th
Saved
5th
Saved
5th
Bottom
7th
Failed
7th
Nica &
Joe
Saved
3rd
N/A
Saved
13th
Saved
3rd
Saved
9th
Saved
1st
Saved
2nd
Bottom
9th
Failed
8th
Sam
Saved
11th
Saved
7th
Saved
7th
N/A
Saved
10th
Saved
4th
Saved
8th
Failed
8th
Jessica
Andersson
Saved
8th
Saved
4th
Saved
8th
Bottom
8th
Saved
1st
N/A
Failed
10th
Bruna
Saved
4th
Saved
3rd
Saved
11th
Saved
6th
Saved
8th
Failed
7th
Melanie
Saved
5th
Saved
5th
Saved
10th
Saved
7th
Failed
12th
Ricco &
Claudia
Saved
12th
Saved
9th
Saved
12th
Failed
9th
Lorenzo
Saved
14th
Bottom
10th
Failed
14th
Keith
Saved
15th
Failed
11th
Trijntje
Failed
16th